  11. BUZ 10.16HP/07/180F AG BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BUZ 10.16HP/07/180F AG BK BX
BUZ 10.16HP/07/180F AG BK BX
  • Příslušenství1
  • Protikusy1
  • Příbuzné výrobky8
  1. SU 10.16HP/90F
  2. Nalezen 1 výrobků
  • SU 10.16HP/07/90F 3.5AG BK BX
    SU 10.16HP/07/90F 3.5AG BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 16 mm²
    • Pájecí připojení hlav kolíků
    • SU 10.16HP/90
    • SU 10.16HP/90F
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    18 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Nacvakávací příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 10.16 mm, Počet pólů: 7, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, postříbřené, černá, Box