  11. BUZ 10.16IT/03/180MF2 AG BK BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BUZ 10.16IT/03/180MF2 AG BK BX
BUZ 10.16IT/03/180MF2 AG BK BX
  • Akcesoria1
  • Odpowiedniki4
  • Produkty pokrewne6
  1. Złącza PCB - OMNIMATE Power
  2. Znaleziono produktów: 4
  • SU 10.16IT/03/90MF2 3.5AG BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • Z??cze m?skie
    • SU 10.16IT 90
    • SU 10.16IT 90MF
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    42 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, kołnierz środkowy, Połączenie lutowane THR, 10.16 mm, Liczba biegunów: 3, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, srebrzone, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • Z??cze m?skie
    • SU 10.16IT 270
    • SU 10.16IT 270MF
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    42 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, kołnierz środkowy, Połączenie lutowane THR, 10.16 mm, Liczba biegunów: 3, 270°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, srebrzone, czarny, skrzynia