  12. DRM570110LT
  13. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
DRM570110LT
DRM570110LT
  • Lisävarusteet18
  • Vastineet3
  • Samankaltaiset tuotteet9
  • DRM570012LT
    DRM570012LT
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Individual relays
    • 4 CO contacts
    • with LED and test button
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    Tuotesivu Lataukset
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Individual relays
    • 4 CO contacts
    • with LED and test button
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    Tuotesivu Lataukset
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 48 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
  • DRM570110LT
    DRM570110LT
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 220 V DC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V AC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 48 V AC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection