  11. BVFL 7.62HP/05/180F SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BVFL 7.62HP/05/180F SN BK BX
BVFL 7.62HP/05/180F SN BK BX
  • Příslušenství2
  • Protikusy6
  • Příbuzné výrobky4
  1. 6 mm²
  2. Nalezen 6 výrobků
  • SV 7.62HP/05/90F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/05/90F 3.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Zástrčné hlavice, připojení pájením
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90F SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    30 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Nacvakávací příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SV 7.62HP/05/180F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/05/180F 3.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180F SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    30 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Nacvakávací příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 180°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270F SN
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Nacvakávací příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 270°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
  • SVD 7.62HP/10/270F 3.2SN BK BX
    SVD 7.62HP/10/270F 3.2SN BK BX
    • 6 mm²
    • SVD 7,62HP 270
    • SVD 7,62HP 270F SN
    18 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Nacvakávací příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 10, 270°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box
  • SV-SMT 7.62HP/05/90F 2.6SN BK BX
    • 6 mm²
    • Konektory samci, spoj pájený přetavením průchozím otvorem
    • SV-SMT 7.62HP 90
    • SV-SMT 7.62HP 90F
    • SV-SMT 7.62HP 90F BX
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 2.6 mm, pocínované, černá, Box
    • 6 mm²
    • SV-SMT 7.62HP 270
    • SV-SMT 7.62HP 270F
    • SV-SMT 7.62HP 270F BX
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 270°, Pájecí kolík, délka (l): 2.6 mm, pocínované, černá, Box