  10. KRN-M12/-185 S
  11. Er tilbehør til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
KRN-M12/-185 S
KRN-M12/-185 S
  • Tilbehør6
  • Er tilbehør til11
  • Anvendte produkter3
  • WFF 120
    WFF 120
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    5 PC
    Bolt-type screw terminals, Feed-through terminal, Rated cross-section: 120 mm², Threaded stud connection, Direct mounting
    Datablad Downloads
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    Crimping tool insert, 120mm², Hexagonal crimp
    Datablad Downloads
  • ES EPG/HPG 60 HEX 185
    ES EPG/HPG 60 HEX 185
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    1 PC
    Crimping tool insert, 185mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 185
    ES EPG/HPG 60 WM 185
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 185mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    6mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    35mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 185
    ES APG 80 HEX 185
    185mm², Hexagonal crimp