  10. BLT 5.08HC/22/180B SN OR BX
  11. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLT 5.08HC/22/180B SN OR BX
BLT 5.08HC/22/180B SN OR BX
  • Příslušenství9
  • Protikusy2
  1. Konektory DPS – OMNIMATE Signal
  2. Nalezen 2 výrobků
  • SL 5.00/22/90B 3.2SN OR BX
    SL 5.00/22/90B 3.2SN OR BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,00 mm (0,197 palců) - řada BL/SL 5,00
    • Konektory samci - připojení pájením
    • SL 5.00/90
    • SL 5.00/90B
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Rybiny k upevnění bloků, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.00 mm, Počet pólů: 22, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, Oranžová, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SLS 5.08/22/180B SN OR BX
    SLS 5.08/22/180B SN OR BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samci - šroubové připojení upínacím třmenem
    • SLS 5.08
    • SLS 5.08/180B
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    12 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zástrčka, 5.08 mm, Počet pólů: 22, 180°, Připojení s upínacím třmenem, Upínací rozsah, max. : 3.31 mm², Box