  11. BVF 7.62HP/04/180MSF3 SN BK BX
  12. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BVF 7.62HP/04/180MSF3 SN BK BX
BVF 7.62HP/04/180MSF3 SN BK BX
  • Toebehoren5
  • Contradelen2
  • Verwante producten10
  1. 6 mm²
  2. 2 producten gevonden
  • SV 7.62HP/04/90MSF3 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MSF SN
    Product ID:
    VPE:
    48 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle screw flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 4, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
  • SVF 7.62HP/04/180MSF3 SN BK BX
    SVF 7.62HP/04/180MSF3 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male plug, PUSH IN spring connection
    • SVF 7.62HP/180
    • SVF 7.62HP/180MSF
    Product ID:
    VPE:
    40 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 7.62 mm, Number of poles: 4, 180°, PUSH IN without actuator, Tension-clamp connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box