  10. KWN-M12/-50 90
  11. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
KWN-M12/-50 90
KWN-M12/-50 90
  • Tillbehör11
  • Är tillbehör till9
  • Använda produkter7
  1. ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
  2. 9 produkter hittades
  • PZ RK 6/70
    PZ RK 6/70
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
    • Crimpverktyg för rör- (EN 13600) och klämkabelskor (DIN 46235)
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    6mm², 70mm², Sexkantig crimptång, WM-Crimp
    Datablad Nedladdningar
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    10mm², 120mm², Sexkantig crimptång, WM-Crimp
    Datablad Nedladdningar
  • ES EPG 45 HEX 25/50
    ES EPG 45 HEX 25/50
    • mekaniska och elhydrauliska verktyg, upp till 300 mm²
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för kabelskor (enligt DIN 46235)
    50mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG 45 WM 25/50
    ES EPG 45 WM 25/50
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för rörkabelskor (enligt EN 13600)
    50mm², WM-Crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • EPG 60-insatser
    • ... för klämkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 150mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG/HPG 60 HEX 50
    ES EPG/HPG 60 HEX 50
    • EPG 60-insatser
    • ... för klämkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 50mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG/HPG 60 WM 50
    ES EPG/HPG 60 WM 50
    • ... för rörkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 50mm², WM-Crimp
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    • hydrauliska och elhydrauliska verktyg, upp till 400 mm²
    • APG 80/HPG 80 insatser
    50mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 WM 50
    ES APG 80 WM 50
    • APG 80/HPG 80 insatser
    50mm², WM-Crimp