  10. KWPN-M12/-70 90
  11. On lisävaruste
Le modèle de commande "{{name}}" a été créé et activé avec succès.
KWPN-M12/-70 90
KWPN-M12/-70 90
  • Lisävarusteet11
  • On lisävaruste9
  • Samankaltaiset tuotteet4
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 9 produits trouvés
  • PZ PK 6/70
    PZ PK 6/70
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • Crimping tool for tubular (EN 13600) and compression cable lugs (DIN 46235)
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 PC
    6mm², 70mm², Hexagonal crimp
    Foglio dati Download
  • PZ PK 10/120
    PZ PK 10/120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    N. articolo:
    Confezione:
    1 PC
    10mm², 120mm², Hexagonal crimp
    Foglio dati 다운로드
  • ES EPG 45 HEX 10/70
    ES EPG 45 HEX 10/70
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    항목 번호:
    패키징 단위:
    70mm², Hexagonal crimp
    데이터 시트 Downloaden
  • ES EPG 45 WM 10/70
    ES EPG 45 WM 10/70
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    Product ID:
    VPE:
    70mm², WM crimp
    Gegevensblad Downloaden
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    Crimping tool insert, 150mm², Hexagonal crimp
    Specyfikacja Probieranie
  • ES EPG/HPG 60 HEX 70
    ES EPG/HPG 60 HEX 70
    • EPG 60 inserts
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    Crimping tool insert, 70mm², Hexagonal crimp
    Specyfikacja Probieranie
  • ES EPG/HPG 60 WM 70
    ES EPG/HPG 60 WM 70
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 70mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    70mm², Hexagonal crimp
    Specyfikacja Загрузки
  • ES APG 80 WM 70
    ES APG 80 WM 70
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    № продукта:
    Упаковочная единица:
    70mm², WM crimp