  11. DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
  12. İlgili ürünler
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
  • Aksesuarlar13
  • Münferit parçalar3
  • İlgili ürünler8
  • DRMKITP 24VDC 2CO LD
    DRMKITP 24VDC 2CO LD
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Complete modules
    • 2 CO contacts (16 mm and 27 mm width)
    • DRM (27 mm width)
    • PUSH IN connection
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 PC
    D-SERIES DRM, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: No
    Veri sayfası İndirilenler
  • DRMKITP 24VDC 2CO LD/PB
    DRMKITP 24VDC 2CO LD/PB
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Complete modules
    • DRM (27 mm width)
    • PUSH IN connection
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 PC
    D-SERIES DRM, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: Yes
    Veri sayfası İndirilenler
  • DRMKITP 24VAC 2CO LD
    DRMKITP 24VAC 2CO LD
    • DRM (27 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: No
  • DRMKITP 24VAC 2CO LD/PB
    DRMKITP 24VAC 2CO LD/PB
    • DRM (27 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: Yes
  • DRMKITP 115VAC 2CO LD
    DRMKITP 115VAC 2CO LD
    • DRM (27 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: No
  • DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
    DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
    • DRM (27 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: Yes
  • DRMKITP 230VAC 2CO LD
    DRMKITP 230VAC 2CO LD
    • DRM (27 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: No
  • DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
    DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
    • DRM (27 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay module, Number of contacts: 2, CO contact AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, PUSH IN, Test button available: Yes