  6. WFF 120/M12/AH
  7. Příslušenství
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
WFF 120/M12/AH
WFF 120/M12/AH
  • Příslušenství17
  • Příbuzné výrobky1057
  • WEW 35/1
    WEW 35/1
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Příslušenství
    • Koncová podpěra
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Bočnice, Tmavě béžová, TS 35, V-2, Wemid, Šířka: 12 mm, 100 °C
    Datový list Soubory ke stažení
  • SMSE WF10/2XM6
    SMSE WF10/2XM6
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Příslušenství
    • Propojky
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    Šroubové svorníkové svorky, Sběrnice, Počet pólů:
    Datový list Soubory ke stažení
  • WQL 2 WFF120
    WQL 2 WFF120
    • Propojky
    5 ks
    Šroubové svorníkové svorky, Spojovací konektor, Počet pólů: 2
  • WQL 3 WFF120
    WQL 3 WFF120
    5 ks
    Šroubové svorníkové svorky, Spojovací konektor, Počet pólů: 3
  • WTW WFF120
    WTW WFF120
    • Koncové a předělové desky
    10 ks
    Šroubové svorníkové svorky, Dělicí deska, Šedá, 2 mm
  • PS 4 F.STB 4
    PS 4 F.STB 4
    • Testovací adapter a testovací zásuvky
    20 ks
    Testovací adaptér (svorka), 230 V
  • WAP WFF120
    WAP WFF120
    • Ochrana proti kontaktu
    20 ks
    Šroubové svorníkové svorky, Krycí deska, Tmavě béžová, 2 mm
  • WAH 120
    WAH 120
    • Ochrana proti kontaktu
    Šroubové svorníkové svorky, Kryt, Béžová, 41 mm
  • WAH 120 BL
    WAH 120 BL
    Šroubové svorníkové svorky, Kryt, Modrá, 41 mm