  10. SL 5.08HC/04/90 3.2SN OR BX
  11. Is counterpart of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SL 5.08HC/04/90 3.2SN OR BX
SL 5.08HC/04/90 3.2SN OR BX
  • Accessories7
  • Is counterpart of22
  • Related products31
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 22 products found
  • BLZP 5.08HC/04/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/04/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    90 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 4, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box
    Data sheet Downloads
  • BLZP 5.08HC/04/180 SN BK BX
    BLZP 5.08HC/04/180 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors