  12. RSS112024
  13. İlgili ürünler
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
RSS112024
RSS112024
  • Aksesuarlar4
  • aksesuarıdır2
  • Karşı parçalar7
  • Münferit parçaları13
  • İlgili ürünler4
  • RSS112005
    RSS112005
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • RSS - relay modules for 6.4 mm socket
    • 1 CO contact / hard gold plated contacts (AgNi Au contacts)
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 5 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Veri sayfası İndirilenler
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Veri sayfası İndirilenler
  • RSS112024
    RSS112024
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 60 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No