  10. SLD 5.08V/42/90B 3.2 SN OR BX
  11. Je protikusem
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
SLD 5.08V/42/90B 3.2 SN OR BX
SLD 5.08V/42/90B 3.2 SN OR BX
  • Příslušenství10
  • Je protikusem2
  • Příbuzné výrobky12
  1. Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
  2. Nalezen 2 výrobků
  • BLZP 5.08HC/21/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/21/180 SN OR BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samice - šroubové připojení upínacím třmenem
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    12 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 5.08 mm, Počet pólů: 21, 180°, Připojení s upínacím třmenem, Upínací rozsah, max. : 4 mm², Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • BLF 5.08HC/21/180 SN OR BX
    BLF 5.08HC/21/180 SN OR BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory samice - pružinové připojení PUSH IN
    • BLF 5.08HC/180
    • BLF 5.08HC/180 SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    12 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 5.08 mm, Počet pólů: 21, 180°, Připojení PUSH IN s akčním členem, Upínací rozsah, max. : 3.31 mm², Box