  11. SLF 7.62HP/02/180F SN BK BX
  12. Er et modstykke til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SLF 7.62HP/02/180F SN BK BX
SLF 7.62HP/02/180F SN BK BX
  • Tilbehør3
  • Er et modstykke til4
  • Anvendte produkter5
  1. Female headers, solder connection
  2. 4 produkter fundet
  • BLL 7.62HP/02/90F 3.2SN BK BX
    BLL 7.62HP/02/90F 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Female headers, solder connection
    • BLL 7.62HP/90
    • BLL 7.62HP/90F
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    72 PC
    PCB plug-in connector, female header, Flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box