  7. WAP WDU2.5N/4N GE
  8. Je příslušenstvím
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
WAP WDU2.5N/4N GE
WAP WDU2.5N/4N GE
  • Je příslušenstvím5
  • Příbuzné výrobky417
  1. Průchozí a PE svorkovnice
  2. Nalezen 5 výrobků
  • WDU 2.5N
    WDU 2.5N
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Průchozí a PE svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    100 ks
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Počet připojení: 2
    Datový list Soubory ke stažení
  • WDU 2.5N BL
    WDU 2.5N BL
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Průchozí a PE svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    100 ks
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, Modrá, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Počet připojení: 2
    Datový list Soubory ke stažení
  • WDU 2.5N GE/SW
    WDU 2.5N GE/SW
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, černá/žlutá, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Počet připojení: 2
  • WDU 2.5N OR
    WDU 2.5N OR
    Průchozí svorkovnice, Šroubové připojení, Oranžová, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Počet připojení: 2
  • WPE 2.5N
    WPE 2.5N
    50 ks
    PE svorka, Šroubové připojení, zelená / žlutá, 2.5 mm², 500 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1, TS 35, V-0, Wemid