  12. DRI424012
  13. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
DRI424012
DRI424012
  • Lisävarusteet13
  • Vastineet4
  • Samankaltaiset tuotteet7
  • DRI424012
    DRI424012
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    • Standard relay
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
  • DRI424024
    DRI424024
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    • Standard relay
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 48 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V AC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No