  11. BVF 7.62HP/05/180MSF3 SN BK BX
  12. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BVF 7.62HP/05/180MSF3 SN BK BX
BVF 7.62HP/05/180MSF3 SN BK BX
  • Tartozékok5
  • Ellendarabok2
  • Kapcsolódó termékek10
  1. 6 mm²
  2. 2 termék található
  • SV 7.62HP/05/90MSF3 3.5SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Tűs érintkezősor forrasztott csatlakozással
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MSF SN
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    36 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Oldalt zárt, Csavaros középső rögzítésű aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 5, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.5 mm, ónozott, fekete, Doboz