  10. BLF 3.50/17/180LH SN OR BX
  11. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLF 3.50/17/180LH SN OR BX
BLF 3.50/17/180LH SN OR BX
  • Odpowiedniki4
  • Produkty pokrewne18
  1. raster 3,50 mm (0.138 inch) - seria BL/SL 3.50
  2. Znaleziono produktów: 4
  • SL-SMT 3.50/17/90F 3.2SN BK BX
    SL-SMT 3.50/17/90F 3.2SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
    • raster 3,50 mm (0.138 inch) - seria BL/SL 3.50
    • Złącza męskie, przyłącze lutowane THR
    • SL-SMT 3.5/90F
    • SL-SMT 3.5/90F Box
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz, Połączenie lutowane THT/THR, 3.50 mm, Liczba biegunów: 17, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SL-SMT 3.50/17/90LF 3.2SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • SL-SMT 3.5/90LF
    • SL-SMT 3.5/90LF Box
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz lutowany, Połączenie lutowane THT/THR, 3.50 mm, Liczba biegunów: 17, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SL 3.50/17/180F 3.2SN OR BX
    SL 3.50/17/180F 3.2SN OR BX
    • listwy męskie złącze lutowane
    • SL 3.50/180
    • SL 3.50/180F
    20 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz, Połączenie lutowane THR, 3.50 mm, Liczba biegunów: 17, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, pomarańczowy, skrzynia
  • SLD 3.50/34/90F 3.2SN OR BX
    SLD 3.50/34/90F 3.2SN OR BX
    • SLD 3.50/90
    • SLD 3.50/90F
    10 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz, Połączenie lutowane THR, 3.50 mm, Liczba biegunów: 34, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, pomarańczowy, skrzynia