  10. SLD 3.50V/06/90F 3.2SN OR BX
  11. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
SLD 3.50V/06/90F 3.2SN OR BX
SLD 3.50V/06/90F 3.2SN OR BX
  • Tillbehör3
  • Är en motdel till4
  • Använda produkter13
  1. BLF 3.50
  2. 4 produkter hittades
  • BLF 3.50/03/180F SN OR BX
    BLF 3.50/03/180F SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 3,50 mm (0.0138 inch) - serie BL/SL 3.50
    • Honkontakt PUSH IN-fjäderanslutning.
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180F
    Produkt-ID:
    VPE:
    102 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylsstickpropp, 3.50 mm, Antal poler: 3, 180°, PUSH IN med manöverknapp, Anslutningsområde, max. : 1.5 mm², Box
    Datablad Nedladdningar
  • BLF 3.50/03/180F SN BK BX
    BLF 3.50/03/180F SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180F
    Produkt-ID:
    VPE:
    102 items
    Datablad Nedladdningar
  • BLF 3.50/03/180LH SN OR BX
    BLF 3.50/03/180LH SN OR BX
    • BLF 3.50/180LH
  • BLF 3.50/03/180LH SN BK BX
    BLF 3.50/03/180LH SN BK BX
    • BLF 3.50/180LH