  11. BLL 7.62HP/02/90 3.2SN BK BX
  12. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BLL 7.62HP/02/90 3.2SN BK BX
BLL 7.62HP/02/90 3.2SN BK BX
  • Tilbehør2
  • Modstykker1
  • Anvendte produkter4
  1. SLF 7.62HP/180G
  2. 1 produkter fundet
  • SLF 7.62HP/02/180G SN BK BX
    SLF 7.62HP/02/180G SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4mm²
    • Hankontakt PUSH IN fjäderanslutning
    • SLF 7.62HP/180
    • SLF 7.62HP/180G
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    126 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftkontakt, 7.62 mm, Antal poler: 2, 180°, PUSH IN med manöverknapp, Fjäderanslutning, Anslutningsområde, max. : 2.5 mm², Box