  7. VL 2 SAK16/SAKA
  8. Je příslušenstvím
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
VL 2 SAK16/SAKA
VL 2 SAK16/SAKA
  • Příslušenství1
  • Je příslušenstvím4
  • Příbuzné výrobky460
  1. Pojistkové a komponentní svorkovnice
  2. Nalezen 4 výrobků
  • SAKS 1/35 G20 LD 24VDC
    SAKS 1/35 G20 LD 24VDC
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    • Pojistkové a komponentní svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    Svorka pojistky, Šroubové připojení, Středně žlutá, 10 mm², 6.3 A, 24 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1, TS 35
    Datový list Soubory ke stažení
  • SAKS 1/35/G20
    SAKS 1/35/G20
    • Konektivita
    • Svorkovnice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    Svorka pojistky, Šroubové připojení, Středně žlutá, 10 mm², 10 A, 500 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1, TS 35
    Datový list Soubory ke stažení
  • SAKS 1/35/G25 DB
    SAKS 1/35/G25 DB
    20 ks
    Svorka pojistky, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 10 mm², 10 A, 500 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1, TS 35
  • SAKS 4/35 DB
    SAKS 4/35 DB
    Svorka pojistky, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 10 mm², 16 A, 400 V, Počet připojení: 2, Počet úrovní: 1, TS 35