  7. ZAP/TW ZDLD2.5-2N OR
  8. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
ZAP/TW ZDLD2.5-2N OR
ZAP/TW ZDLD2.5-2N OR
  • aksesuarıdır3
  • İlgili ürünler416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 3 ürün bulundu
  • ZDLD 2.5-2N PE
    ZDLD 2.5-2N PE
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50 PC
    PE terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, Green/yellow
    Veri sayfası İndirilenler
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, 20 A, dark beige
    Veri sayfası İndirilenler
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/N
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/N