  10. BLL 5.08/21/90FI 3.2SN OR BX
  11. Protikusy
Die Bestellvorlage "{{name}}" wurde erfolgreich erstellt und aktiviert.
BLL 5.08/21/90FI 3.2SN OR BX
BLL 5.08/21/90FI 3.2SN OR BX
  • Příslušenství2
  • Protikusy4
  • Příbuzné výrobky15
  1. Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
  2. 4 Artikel gefunden
  • SL-SMT 5.08HC/21/90LF 3.2SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samci, THR pájený spoj
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90LF
    • SL-SMT 5.08HC/90LF Box
    Item No.:
    Packaging unit:
    12 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Pájená příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 21, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box
    Data sheet Downloads
  • SLDV-THR 5.08/42/180F 1.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • SLDV-THR 5.08/180
    • SLDV-THR 5.08/180F
    Item No.:
    Packaging unit:
    8 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 42, 180°, Pájecí kolík, délka (l): 1.5 mm, pocínované, černá, Box