  10. KQN-M10/-95
  11. Is accessoire van
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
KQN-M10/-95
KQN-M10/-95
  • Toebehoren6
  • Is accessoire van5
  • Verwante producten4
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 5 producten gevonden
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Product ID:
    VPE:
    1 PC
    Crimping tool insert, 150mm², Hexagonal crimp
    Gegevensblad Downloaden
  • ES EPG/HPG 60 HEX 95
    ES EPG/HPG 60 HEX 95
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    Product ID:
    VPE:
    1 PC
    Crimping tool insert, 95mm², Hexagonal crimp
    Gegevensblad Downloaden
  • ES EPG/HPG 60 WM 95
    ES EPG/HPG 60 WM 95
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 95mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    95mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 95
    ES APG 80 WM 95
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    95mm², WM crimp