  11. BVF 7.62HP/06/180F SN BK BX
  12. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BVF 7.62HP/06/180F SN BK BX
BVF 7.62HP/06/180F SN BK BX
  • Tillbehör2
  • Motdelar4
  • Använda produkter6
  1. Hankontakter, lödanslutning
  2. 4 produkter hittades
  • SV 7.62HP/06/90F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/06/90F 3.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6mm²
    • Hankontakter, lödanslutning
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90F SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    30 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Rasterfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 6, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SV 7.62HP/06/180F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/06/180F 3.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • OMNIMATE Power HP
    • 6mm²
    • Hankontakter, lödanslutning
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180F SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    30 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Rasterfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 6, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
    • 6mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270F SN
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Rasterfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 6, 270°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
  • SVD 7.62HP/12/270F 3.2SN BK BX
    SVD 7.62HP/12/270F 3.2SN BK BX
    • 6mm²
    • SVD 7.62HP 270
    • SVD 7.62HP 270F SN
    15 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Rasterfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 12, 270°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box