  10. SL 5.08/10/135B 3.2SN OR BX
  11. On vastine kohteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SL 5.08/10/135B 3.2SN OR BX
SL 5.08/10/135B 3.2SN OR BX
  • Lisävarusteet5
  • On vastine kohteelle18
  • Samankaltaiset tuotteet11
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 18 tuotetta löytyi
  • BLZP 5.08HC/10/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/10/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    36 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 10, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box