  11. BLF 7.62HP/07/180 SN BK BX
  12. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLF 7.62HP/07/180 SN BK BX
BLF 7.62HP/07/180 SN BK BX
  • Tartozékok3
  • Ellendarabok2
  • Kapcsolódó termékek16
  1. Forrasztható tűs érintkezősorok
  2. 2 termék található
  • SL 7.62HP/07/90G 3.2SN OR BX
    SL 7.62HP/07/90G 3.2SN OR BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Forrasztható tűs érintkezősorok
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90G
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    50 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Oldalt zárt, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 7, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, narancssárga, Doboz
    Adatlap Letöltések
  • SL 7.62HP/07/180G 3.2SN BK BX
    SL 7.62HP/07/180G 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180G
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    50 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Oldalt zárt, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 7, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz