  10. BLT 5.08HC/24/180B SN OR BX
  11. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BLT 5.08HC/24/180B SN OR BX
BLT 5.08HC/24/180B SN OR BX
  • Tilbehør9
  • Modstykker4
  1. PCB connectors - OMNIMATE Signal
  2. 4 produkter fundet
  • SL 5.00/24/90B 3.2SN OR BX
    SL 5.00/24/90B 3.2SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.00 mm (0.197 inch) - Series BL/SL 5.00
    • Male headers - solder connection
    • SL 5.00/90
    • SL 5.00/90B
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    PCB plug-in connector, male header, Dovetails for fixing blocks, THT solder connection, 5.00 mm, Number of poles: 24, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box
    Datablad Downloads
  • SLS 5.08/24/180B SN OR BX
    SLS 5.08/24/180B SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male plugs - clamping yoke screw connection
    • SLS 5.08
    • SLS 5.08/180B
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    12 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 5.08 mm, Number of poles: 24, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 3.31 mm², Box
    Datablad Downloads
  • SLS 5.08/24/180TB RF15 SN OR BX
    • Male plugs - clamping yoke screw connection - rail mounting
    • SLS 5.08T
    • SLS 5.08TB RF15
    5 PC
  • SLS 5.08/24/180TB KF SN OR BX
    SLS 5.08/24/180TB KF SN OR BX
    • SLS 5.08T
    • SLS 5.08TB KF35
    5 PC