  11. BVDF 7.62HP/04/180MSF3 SN BK BX
  12. Counterparts
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
BVDF 7.62HP/04/180MSF3 SN BK BX
  • Counterparts2
  • Related products7
  1. 6 mm²
  2. 2 products found
  • SV 7.62HP/04/90MSF3 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MSF SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    48 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle screw flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 4, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Data sheet Downloads
  • SVF 7.62HP/04/180MSF3 SN BK BX
    SVF 7.62HP/04/180MSF3 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male plug, PUSH IN spring connection
    • SVF 7.62HP/180
    • SVF 7.62HP/180MSF
    Item No.:
    Packaging unit:
    40 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 7.62 mm, Number of poles: 4, 180°, PUSH IN without actuator, Tension-clamp connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box