  10. SLD 5.08V/10/180 3.2SN OR BX
  11. Er et modstykke til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SLD 5.08V/10/180 3.2SN OR BX
SLD 5.08V/10/180 3.2SN OR BX
  • Tilbehør5
  • Er et modstykke til22
  • Anvendte produkter15
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 22 produkter fundet
  • BLZP 5.08HC/05/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/05/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    72 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 5, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box