  11. 接插件SL 7.62HP/03/270LF 3.2SN OR BX
  12. 是…的配合件
订单模板 "{{name}}" 已成功创建并已启用。
接插件SL 7.62HP/03/270LF 3.2SN OR BX
  • 配件2
  • 是…的配合件5
  • 相关商品7
  1. 4 mm²
  2. 已找到 5 个商品
  • BLZ 7.62HP/03/180F SN BK BX
    BLZ 7.62HP/03/180F SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Female plug, clamping-yoke screw connection
    • BLZ 7.62 HP
    • BLZ 7.62HP/180F
    商品编号:
    包装单位:
    45 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 3, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box