  10. SLD 5.08V/44/90B 3.2 SN OR BX
  11. Is counterpart of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SLD 5.08V/44/90B 3.2 SN OR BX
SLD 5.08V/44/90B 3.2 SN OR BX
  • Accessories10
  • Is counterpart of3
  • Related products12
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 3 products found
  • BLZP 5.08HC/22/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/22/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    12 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 22, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box
    Data sheet Downloads
  • BLF 5.08HC/22/180 SN OR BX
    BLF 5.08HC/22/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BLF 5.08HC/180
    • BLF 5.08HC/180 SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    12 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 22, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 3.31 mm², Box
    Data sheet Downloads
  • BLF 5.08HC/22/180 SN BK BX
    BLF 5.08HC/22/180 SN BK BX
    • BLF 5.08HC/180
    • BLF 5.08HC/180 SN