  11. SVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
  12. Er et modstykke til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
SVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
  • Tilbehør2
  • Er et modstykke til2
  • Anvendte produkter10
  1. Female plug, PUSH IN spring connection
  2. 2 produkter fundet
  • BVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
    BVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BVF 7.62HP/180
    • BVF 7.62HP/180MSF
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    65 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 2, 180°, PUSH IN without actuator, Tension-clamp connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box
    Datablad Downloads
  • BVDF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • BVDF 7.62HP/180
    • BVDF 7.62HP 180MSF SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    39 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 2, 180°, PUSH IN with push button, Clamping range, max. : 10 mm², Box