  10. DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
  11. Aksesuarlar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
  • Aksesuarlar9
  • Münferit parçalar3
  • İlgili ürünler8
  • SDI CLIP HM
    SDI CLIP HM
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Retaining clips
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 PC
    D-SERIES DRI, Retaining clip
    Veri sayfası İndirilenler
  • SCM/SDI P CC
    SCM/SDI P CC
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Cross-connections
    • Cross-connection for socket with PUSH IN connection
    Produkt ID:
    Unidad de embalaje:
    10 PC
    D-SERIES, Cross-connector
    Tuotesivu ダウンロード
  • RIM 3 110/230VUC
    RIM 3 110/230VUC
    • LED / protection modules
    • LED
    商品番号:
    販売単位:
    D-SERIES, LED module, Rated control voltage: 110…230 V UC, Plug-in connection
    데이터 시트 Nedladdningar
  • RIM 3 110/230VAC
    RIM 3 110/230VAC
    • LED / protection modules
    • Protection modules
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    D-SERIES, RC filter, Rated control voltage: 110…230 V AC, Plug-in connection
    Veri sayfası İndirilenler
  • SDS 0.4X2.5X75
    SDS 0.4X2.5X75
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Screwdrivers
    • Uninsulated screwdrivers and sets
    • Slotted screwdriver
    1 PC
    Screwdriver, Blade width (B): 2.5 mm, Blade length: 75 mm, Blade thickness (A): 0.4 mm
  • SDIS 0.4X2.5X75
    SDIS 0.4X2.5X75
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Screwdrivers
    • VDE insulated screwdrivers and sets
    • Slotted screwdriver
    1 PC
  • ESG 6/15 SDI MC SDR
    ESG 6/15 SDI MC SDR
    • Markers
    • Device markers
    • MultiCard
    • ESG
    • ESG 6/15
    • Custom printing
    40 PC
    ESG, Device markers x 15 mm, PA 66, Colour: To customer specification, pluggable
  • ESG 6/15 SDI MC NE WS
    ESG 6/15 SDI MC NE WS
    • Markers
    • Device markers
    • MultiCard
    • ESG
    • ESG 6/15
    • Blank
    200 PC
    ESG, Device markers x 15 mm, PA 66, Colour: white, pluggable
  • ESG 6/15 MM WS
    ESG 6/15 MM WS
    • MultiMark
    • MM
    3000 PC
    ESG, Device markers, 6 x 15 mm, white