  10. KWPN-M10/-70 90
  11. Tilbehør
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
KWPN-M10/-70 90
KWPN-M10/-70 90
  • Tilbehør11
  • Er tilbehør til9
  • Anvendte produkter4
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 11 produkter fundet
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    6mm², 70mm², Hexagonal crimp
    Datablad Downloads
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    10mm², 120mm², Hexagonal crimp
    Datablad Downloads
  • EPG 45
    EPG 45
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    Pressing tool, 6mm², 150mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
  • EPG 60
    EPG 60
    Pressing tools, Tools, Pressing tool, 6mm², 300mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
  • ES EPG 45 HEX 10/70
    ES EPG 45 HEX 10/70
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG 45 WM 10/70
    ES EPG 45 WM 10/70
    70mm², WM crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 70
    ES EPG/HPG 60 HEX 70
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Crimping tool insert, 70mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 70
    ES EPG/HPG 60 WM 70
    • EPG 60 inserts
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 70mm², WM crimp
  • HPG 60
    HPG 60
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    6mm², 300mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    70mm², Hexagonal crimp