  11. TRS 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  12. Separat del till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
TRS 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
TRS 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  • Tillbehör28
  • Är en motdel till2
  • Separat del till2
  • Använda produkter4
  1. Relämoduler och solid state-reläer
  2. 2 produkter hittades
  • TRS 24-230VUC 2CO ED2
    TRS 24-230VUC 2CO ED2
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 2 växlande kontakt
    • AgNi-kontakter
    • Skruvanslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt AgNi, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 8 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej
    Datablad Nedladdningar
  • TRS 24-230VUC 2CO AU ED2
    TRS 24-230VUC 2CO AU ED2
    • Elektronik
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 2 växlande kontakt
    • Hårdförgyllda kontakter
    • Skruvanslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt AgNi, guldpläterad, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 8 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej