  10. BLF 5.08HC/18/270 SN OR BX
  11. Gegenstücke
Die Bestellvorlage "{{name}}" wurde erfolgreich erstellt und aktiviert.
BLF 5.08HC/18/270 SN OR BX
BLF 5.08HC/18/270 SN OR BX
  • Zubehör4
  • Gegenstücke8
  • Verwandte Artikel17
  1. Raster 5,08 mm (0.200 inch) - Serie BL/SL 5.08
  2. 8 Artikel gefunden
  • SL-SMT 5.08HC/18/90 3.2SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samci, THR pájený spoj
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Art.-Nr.:
    VPE:
    20 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, otevřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 18, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box