  10. BLF 5.08HC/02/270 SN BK BX
  11. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLF 5.08HC/02/270 SN BK BX
BLF 5.08HC/02/270 SN BK BX
  • Tartozékok2
  • Ellendarabok38
  • Kapcsolódó termékek17
  1. 5,08 mm (0,200 inch) osztás - BL/SL 5.08 sorozat
  2. 38 termék található
  • SL-SMT 5.08HC/02/90 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK-csatlakozók - OMNIMATE Signal
    • 5,08 mm (0,200 inch) osztás - BL/SL 5.08 sorozat
    • Tűs érintkezősorok - THR forrasztott csatlakozás
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    100 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, nyitott oldal, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 5.08 mm, Pólusszám: 2, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Adatlap Letöltések
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    100 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, nyitott oldal, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 5.08 mm, Pólusszám: 2, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 1.5 mm, ónozott, fekete, Doboz