  11. BLF 7.62HP/09/180LR SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLF 7.62HP/09/180LR SN BK BX
BLF 7.62HP/09/180LR SN BK BX
  • Příslušenství3
  • Protikusy2
  • Příbuzné výrobky7
  1. SL 7.62HP/180
  2. Nalezen 2 výrobků
  • SL 7.62HP/09/180F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/09/180F 3.2 SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Pájecí připojení hlav kolíků
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180F
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    24 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 9, 180°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box