  10. SLD 3.50V/26/90G 3.2SN OR BX
  11. Jest odpowiednikiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
SLD 3.50V/26/90G 3.2SN OR BX
SLD 3.50V/26/90G 3.2SN OR BX
  • Akcesoria2
  • Jest odpowiednikiem1
  • Produkty pokrewne14
  1. BLF 3.50/180
  2. Znaleziono produktów: 1
  • BLF 3.50/13/180 SN OR BX
    BLF 3.50/13/180 SN OR BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
    • raster 3,50 mm (0.138 inch) - seria BL/SL 3.50
    • Wtyk żeński ze złączem PUSH IN
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    36 szt.
    Złącze wtykowe do druku, wtyk żeński, 3.50 mm, Liczba biegunów: 13, 180°, PUSH IN z aktuatorem, Zakres zaciskania, maks. : 1.5 mm², skrzynia