  7. WAP WDU1.5/R3.5
  8. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
WAP WDU1.5/R3.5
WAP WDU1.5/R3.5
  • On lisävaruste3
  • Samankaltaiset tuotteet416
  1. Mini terminal blocks
  2. 3 tuotetta löytyi
  • WDU 1.5/R3.5
    WDU 1.5/R3.5
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Mini terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 1.5 mm², 17.5 A, 400 V, Number of connections: 2
    Tuotesivu Lataukset
  • WPE 1.5/R3.5
    WPE 1.5/R3.5
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Mini terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    PE terminal, Screw connection, Green/yellow, 1.5 mm², 400 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1, TS 15, V-0, Wemid
    Tuotesivu Lataukset
  • WDU 1.5/R3.5 BL
    WDU 1.5/R3.5 BL
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, blue, 1.5 mm², 17.5 A, 400 V, Number of connections: 2