  7. ZAP/TW ZDK2.5-2/4AN
  8. Tartozéka
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
ZAP/TW ZDK2.5-2/4AN
ZAP/TW ZDK2.5-2/4AN
  • Tartozéka2
  • Kapcsolódó termékek417
  1. Átmenő és földelő sorkapcsok
  2. 2 termék található
  • ZDK 2.5-2/4AN
    ZDK 2.5-2/4AN
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Átmenő és földelő sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    50 Darab
    Átvezető sorkapocs, Húzórugós csatlakozás, 2.5 mm², 800 V, 22 A, bézs
    Adatlap Letöltések
  • ZDK 2.5-2/4AN BL
    ZDK 2.5-2/4AN BL
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Átmenő és földelő sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    50 Darab
    Átvezető sorkapocs, Húzórugós csatlakozás, 2.5 mm², 800 V, 22 A, kék