  11. BLL 7.62HP/05/180 3.2SN OR BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLL 7.62HP/05/180 3.2SN OR BX
BLL 7.62HP/05/180 3.2SN OR BX
  • Akcesoria2
  • Odpowiedniki1
  • Produkty pokrewne5
  1. SLF 7.62HP/180G
  2. Znaleziono produktów: 1
  • SLF 7.62HP/05/180G SN BK BX
    SLF 7.62HP/05/180G SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Wtyk m?ski PUSH IN
    • SLF 7.62HP/180
    • SLF 7.62HP/180G
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    48 szt.
    Złącze wtykowe do druku, wtyk męski, 7.62 mm, Liczba biegunów: 5, 180°, PUSH IN z aktuatorem, złącze sprężynowe, Zakres zaciskania, maks. : 2.5 mm², skrzynia