  10. KWPN-M12/-300 90
  11. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
KWPN-M12/-300 90
KWPN-M12/-300 90
  • Akcesoria2
  • Jest dodatkiem3
  • Produkty pokrewne3
  1. Wkładki APG 80 / HPG 80
  2. Znaleziono produktów: 3
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • hydrauliczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 400 mm²
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    • ... do zaciskanych końcówek kablowych rurowych (wg DIN 46235)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    95mm², Zacisk sześciokątny
    Specyfikacja Probieranie
  • ES APG 80 HEX 300
    ES APG 80 HEX 300
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    300mm², Zacisk sześciokątny
    Specyfikacja Probieranie
  • ES APG 80 WM 300
    ES APG 80 WM 300
    • ... do końcówek kablowych rurowych (wg EN 13600)
    300mm², Zagniatanie WM