  10. SLD 3.50V/10/90F 3.2SN OR BX
  11. A következő ellendarabja
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
SLD 3.50V/10/90F 3.2SN OR BX
SLD 3.50V/10/90F 3.2SN OR BX
  • Tartozékok3
  • A következő ellendarabja3
  • Kapcsolódó termékek13
  1. BLF 3.50
  2. 3 termék található
  • BLF 3.50/05/180F SN OR BX
    BLF 3.50/05/180F SN OR BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK-csatlakozók - OMNIMATE Signal
    • 3,50 mm (0,138 inch) osztás - BL/SL 3.50 sorozat
    • Hüvelyes dugók - PUSH IN csatlakozás
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180F
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    72 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, hüvelyes csatlakozó, 3.50 mm, Pólusszám: 5, 180°, PUSH IN aktuátorral, Rögzítési tartomány, névleges csatlakozás, max.: 1.5 mm², Doboz
    Adatlap Letöltések
  • BLF 3.50/05/180F SN BK BX
    BLF 3.50/05/180F SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180F
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    72 Darab
    Adatlap Letöltések
  • BLF 3.50/05/180LH SN OR BX
    BLF 3.50/05/180LH SN OR BX
    • BLF 3.50/180LH