  11. BUZ 10.16IT/02/180MF2 AG BK BX
  12. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BUZ 10.16IT/02/180MF2 AG BK BX
BUZ 10.16IT/02/180MF2 AG BK BX
  • Lisävarusteet1
  • Vastineet3
  • Samankaltaiset tuotteet6
  1. PCB connectors - OMNIMATE Power
  2. 3 tuotetta löytyi
  • SU 10.16IT/02/90MF2 3.5AG BK BX SO
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • Male header with solder connection
    • SU 10.16IT 90
    • SU 10.16IT 90MF
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 10.16 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, silver-plated, black, Box