  11. BVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  12. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
BVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  • Toebehoren3
  • Contradelen6
  • Verwante producten10
  1. 6 mm²
  2. 6 producten gevonden
  • SV 7.62HP/03/90MF2 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/03/90MF2 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MF SN
    Product ID:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
  • SV 7.62HP/03/180MF2 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180MF SN
    Product ID:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 180°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270MF SN
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box