  10. SL 5.08HC/13/180G 3.2SN BK BX
  11. On vastine kohteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SL 5.08HC/13/180G 3.2SN BK BX
SL 5.08HC/13/180G 3.2SN BK BX
  • On vastine kohteelle8
  • Samankaltaiset tuotteet28
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 8 tuotetta löytyi
  • BLZP 5.08HC/13/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/13/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    24 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 13, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box
    Tuotesivu Lataukset
  • BLZP 5.08HC/13/180 SN BK BX
    BLZP 5.08HC/13/180 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors