  10. KWPN-M10/-16 90
  11. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
KWPN-M10/-16 90
KWPN-M10/-16 90
  • Akcesoria12
  • Jest dodatkiem15
  • Produkty pokrewne4
  1. Praski
  2. Znaleziono produktów: 15
  • CTN 25 D5
    CTN 25 D5
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • ...do styków izolowanych/nieizolowanych
    • ... do końcówek nieizolowanych
    • Crimping tools
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    Narzędzie do zaciskania, Narzędzie do zaciskania terminali, 10mm², 25mm², Zacisk sześciokątny
    Specyfikacja Probieranie
  • PZ PK 6/70
    PZ PK 6/70
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • Narzędzie do zaciskania końcówek kablowych rurowych (EN 13600) oraz zagniatanych (DIN 46235)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    6mm², 70mm², Zacisk sześciokątny
    Specyfikacja Probieranie
  • PZ PK 10/120
    PZ PK 10/120
    10mm², 120mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG 45 HEX 16/35
    ES EPG 45 HEX 16/35
    • mechaniczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 300 mm²
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do zaciskanych końcówek kablowych rurowych (wg DIN 46235)
    35mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG 45 WM 16/35
    ES EPG 45 WM 16/35
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do końcówek kablowych rurowych (wg EN 13600)
    35mm², Zagniatanie WM
  • ES EPG/HPG 60 HEX 16
    ES EPG/HPG 60 HEX 16
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 16mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG/HPG 60 WM 16
    ES EPG/HPG 60 WM 16
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych rurowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 16mm², Zagniatanie WM
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydrauliczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 400 mm²
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    6mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 16
    ES APG 80 HEX 16
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    16mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Zacisk sześciokątny